Pronájem ubytování

Chalupa Johann

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 2 až 16 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Nabízíme ubytování ve 4 pokojích. Jeden dvoulůžkový (možno tří až čtyř lůžkový), jeden pětilůžkový složený ze dvou místností a dva čtyřlůžkové složené ze dvou místností. Každý pokoj má své sociální zařízení. Wi-Fi po celém objektu.

Sociální zařízení: Každý pokoj vlastní, tedy 4 koupelny se sprchovým koutem a 5 WC.

Vytápění: Objekt je vytápěn plynovým topením. Možnost využít topení i ve vnitřním krbu.

Doprava, parkování: K dispozici je parkoviště pro 5 aut.

Stravování

Vlastní vaření nebo možnost snídaní, obědů a večeří v blízkém Hotýlku U Kance.

Vybavení chalupy

Chalupa nabízí ubytování ve 4 pokojích. Jeden dvoulůžkový, dva čtyřlůžkové složené ze dvou místností a jeden pětilůžkový, který se taktéž skládá ze dvou místností s možností přistýlky. Příjemnou pohodu a osobní hygienu Vám zajistí koupelna se sprchovým koutem a WC u každého pokoje. Streamovací televize v jídelně. Vybavenost pokojů je účelová s dostatečnou kapacitou úložného prostoru. Wi-Fi v celém objektu.

V přízemí je útulná společenská místnost s vnitřním krbem a pohodlnou sedací soupravou, která navazuje na jídelnu a prakticky vybavenou kuchyní s mikrovlnou troubou, sporákem, 2x lednice apod. Z krbové místnosti vcházíte na udržovanou velmi prostornou zahradu s menším venkovním bazénem. Pro grilování a venkovní posezení je postavena pergola, kde jistě strávíte nejeden pěkný večer. Na oplocené zahradě je bazén (průměr 4,6m, hloubka 1,2m), dětská průlezka s houpačkami a skluzavkou, dětský domeček a velká travnatá zahrada.

Vedle chalupy se nachází penzion U Kance se stylovou restaurací, venkovní zahrádkou, dětským koutkem a domácí kuchyní.